У Києві комунальники підготують електрообладнання та мережі до роботи в опалювальний сезон та за умов підвищеного навантаження

image
29 Липня 2022, 13:48
Поділитися:

29 липня 2022 г. 13:34

Столична влада вважає, що опалювальний сезон буде непростим. У зв’язку з цим прийнято рішення щодо підготовки електромереж та електрообладнання для роботи за умов підвищеного навантаження.

Про це KВ дізналася з повідомлення пресслужби Київської міськдержадміністрації (КМДА)

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час інспекції стану електрообладнання в Оболонському районі столиці заявив, що усі комунальні служби, відповідальні за справну та надійну роботу електромереж та електрообладнання, повинні зараз провести усі необхідні регламентні роботи, ремонт та підготовку до опалювального сезону. Система електропостачання повинна працювати надійно та якісно навіть за умови збільшеного навантаження.

Він зазначив, до зимового періоду повинні бути готовими всі системи життєзабезпечення, зокрема електрозабезпечення, і міська влада регулярно перевірятиме рівень виконаної роботи на місцях.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Ми усвідомлюємо, що в нинішніх умовах опалювальний сезон буде непростим, і повинні готуватися до нього з підвищеною відповідальністю. Зима у нас буде непроста, тому все обладнання від якого залежить нормальне функціонування системи міста, має бути ідеально підготовленим. Зараз фокусуємо увагу на перевірці стану електрообладнання. Дуже важливо, щоб оперативний персонал пройшов розподільчу підстанцію, щитову будинку, оглянув ситуацію, підтягнув контакти, замінив деталі, і тоді надійність системи збільшується в рази. Плануємо і надалі проводити рейди спільно з головами районів, відповідними службами, щоб усі розуміли зону відповідальності та вимоги до них”, – пояснив Петро Пантелеєв.

Зазначається, що до проведення інспекції стану електрообладнання в Оболонському районі були також залучені фахівці компанії “ДТЕК Київські електромережі”, які озвучили основні рекомендації та вимоги до стану обладнання, найпоширеніші недоліки, які необхідно виправити обслуговуючим організаціям для надійного електропостачання в житлових будинках.

Також у компанії зазначили, що до кінця року буде проведений капітальний ремонт 6 високовольтних підстанцій, понад 600 трансформаторних та розподільчих пунктів, розчистка від зелених насаджень майже 150 кілометрів повітряних електричних ліній.

Нагадаємо, раніше столична влада відрапортувала, що вже виконано випробування на міцність 75% теплових мереж та 80% котельних і станцій теплопостачання міста.

Читайте: Кличко попередив киян про непростий опалювальний сезон

Фото: пресслужба КМДА.

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона