У Києві екоактивісти спалили опудало депутатки Київради, блогери порівнюють інцидент з методами ХАМАСу

У Києві екоактивісти спалили опудало депутатки Київради, блогери порівнюють інцидент з методами ХАМАСу
2 Листопада 2023, 18:52
Поділитися:

2 листопада 2023 г. 18:36

Активісти Київського еколого-культурного центру (КЕКЦ) та “Екозагону” 1 листопада спалили опудало депутатки Київради Юлії Лимар у Київраді. Спалення відбулося в столичному урочищі Покол. Депутатка Київської міської ради Юлія Лимар, яку символізує опудало, може написати заяву до поліції після випадку із символічним спаленням її опудала екологами організації КЕКЦ.

Про це KВ стало відомо з допису журналістки та блогерки Альони Яхно Facebook.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

За її словами, “скажену лють” екологів, швидше за все, викликало останнє інтерв’ю Юлії Лимар, в якому вона розкритикувала методи створення заповідників та оформлення зелених зон у Києві.

“Юля звернула увагу, що після оформлення ПЗФ (природно-заповідних фондів) заповідна територія часто ніким не охороняється, стає занедбаною та перетворюється на зону нелегальної комерційної діяльності для різного роду ділків. Я вважаю, що це цілком розумна позиція”, – зазначила Альона.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

акож журналістка додала, що навіть якщо припустити, що депутатка Київради не права, і екологи мають до неї питання, спалення опудала не може вважатися розумним аргументом та адекватним способом вирішення суперечки у 21 столітті.

“До речі, бойовики ХАМАС теж полюбляють палити всілякі опудало. Це тепер метод наших активістів? Сподіваюсь, Юля це так не залишить і напише заяву в поліцію”, – резюмувала Яхно.

Протиправні дії екологів засудили і в активістському середовищі. Головний редактор агенції HUBZ inform Ігор Тихолаз упізнав одного із очільників КЕКЦ Володимира Борейка.

“Це в його стилі, адже він проповідує радикальний спротив – буквально екологічний тероризм. Чи він етичний? Ні, звісно ні. Чи він дієвий? Так, я був свідком і навіть учасником деяких радикальних екологічних заходів, і бачив результати. Та спалювати хоч би й опудала людей, живих людей, – то вже перебір, як на мене. Прямо трешова ситуація”, – зазначив Тихолаз.

Джерело фото: паблік КЕКЦ, паблік Яхно

Нагадаємо, нещодавно вийшло інтерв’ю Юлії Лимар, в якому вона, зокрема, зазначила, що створення природно-заповідних фондів у столиці відбувається неналежним чином, що більше завдає шкоди, ніж приносить користі. На думку депутатки, це питання потребує врегулювання і більш зваженого підходу.

Читайте: Столична влада замовить розробку ДПТ Лисої гори для облаштування військового кладовища

Фото: соцмережі

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона