У Києві 22 та 24 жовтня змінять рух тролейбуси маршруту № 3 (схема)

У Києві 22 та 24 жовтня змінять рух тролейбуси маршруту № 3 (схема)
21 Жовтня 2023, 17:19
Поділитися:

21 жовтня 2023 г. 17:10

У Києві тривають роботи з капітального ремонту вулиці Митрополита Василя Липківського. Відповідно 22 та 24 жовтня відбудуться зміни в роботі громадського транспорту, зокрема буде закрито рух тролейбусів по цій вулиці між Солом’янською площею до вулиці Січеславської.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Київської міської державної адміністрації (КМДА) з посиланням на КК “Київавтодор”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно з повідомленням, у ці дні тролейбуси маршруту № 3 курсуватимуть від Залізничного масиву до вул. Солом’янської за власним маршрутом, далі просп. Повітрофлотський – вул. Івана Огієнка – вул. Георгія Кірпи – вул. Січеславська – вул. Гетьмана Павла Скоропадського, далі за власним маршрутом. Для зручності пасажирів маршрут курсуватиме під № 3-А.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як зазначає підприємство, такі зміни пов’язані з влаштуванням нижнього шару асфальтобетонного покриття на вул. Митрополита Василя Липківського між вул. Кавказькою та Солом’янською площею.

Нагадаємо, у Києві продовжили до 1 листопада терміни проведення ремонтних робіт на мосту через річку Десенка. У зв’язку з цим обмежено рух пішоходів по одній зі сторін мосту. Також продовжено обмеження руху транспорту та пішоходів на лівобережній розвʼязці мосту.

Читайте: У неділю, 22 жовтня, на вулицях Теліги та Довженка зміниться рух громадського транспорту

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона