У Козині cказ

У Козині cказ
31 Грудня 2025, 06:04
Поділитися:


Джерело: Козинська селищна рада Обухівського району Київської області

Про це повідомила Козинська селищна рада Обухівського району Київської області. У повідомленні наголошується, що сказ є надзвичайно небезпечним вірусним захворюванням, яке передається людині від хворих тварин через укуси, подряпини або потрапляння слини на ушкоджену шкіру чи слизові оболонки. Без своєчасної медичної допомоги хвороба є смертельно небезпечною.

Мешканців громади закликають уникати будь-якого контакту з дикими та безпритульними тваринами, не торкатися хворих або мертвих тварин, а також забезпечити своєчасну вакцинацію домашніх тварин проти сказу.

У разі укусу, подряпини або потрапляння слини тварини на шкіру рекомендують негайно промити рану водою з милом та якнайшвидше звернутися до медичного закладу. Представники громади наголошують, що обізнаність і обережність є найкращим способом захисту.


Notice: Undefined variable: readAlsoLabel in /home/socport/obukhiv.info/www/site/templates/blocks/BlockTypeRelated/rss.php on line 3

  • У Козині державі повернули прибережні землі Дніпра вартістю понад 2,5 млн грн

  • Пожежа в Козині забрала життя 59-річної жінки

  • Жителя Козина підозрюють у доступі до дитячої порнографії



Source link