У Коцюбинському дякують усім, хто протистояв ворогові й допомагав селищу (відео)

image
24 Жовтня 2022, 18:50
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Сергій Даніш, Коцюбинський селищний голова:

«Я пишаюся тим, що я маю честь і змогу (дякувати Богу, що я живу в цей час і саме з вами!) від усієї громади дуже-дуже щиро дякую!»

У Коцюбинському не втомлюються дякувати тим, хто в найтяжчі для громади часи став на захист рідної землі та прийшов на допомогу ближньому: волонтерам, комунальникам, освітянам, медикам та просто небайдужим людям. Усі вони, попри загрозу для власних життів, рятували, годували, працювали та продовжують допомагати на своєму «фронті» заради спільної мети.

Володимир Федченко, військовослужбовець:

«Дякую всім небайдужим, усім, хто допоміг, усім, хто був причетний, хто вдягав, взував, давав паливо, автомобілі й давав змогу захищати свою державу, свої домівки і вас!»

За підтримку у важкий час і взаємодопомогу Коцюбинський селищний голова Сергій Даніш подякував і представникам сусідньої Ірпінської громади. У свою чергу мер Ірпеня Олександр Маркушин подякував за допомогу коцюбинчанам.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«У найважчий час для Ірпеня підставив плече друга, плече-підтримку наш побратим – селище Коцюбинське, мій друг Сергій Павлович Даніш, який у той час кожного дня і всім, чим міг, допомагав нашій громаді, допомагав нашому підрозділу. І навіть коли не треба було їхати в Ірпінь, він їхав і завжди допомагав. Я не забуду цього ніколи і за це дуже дякую. А всім нам бажаю найголовнішого найзаповітнішої мрії кожного українця, від малого до великого – нашої Перемоги! Слава Україні!»

За самовідданість та патріотизм відзначили народних депутатів України Олександра Горобця та Андрія Клочка. 

Андрій Клочко, народний депутат України:

«Я хочу подякувати кожному, хто взяв до рук зброю, кожному, хто був на кухні, кожному, хто займався допомогою громаді. Я вдячний кожному українцю за те, що ми українці. Я вдячний нашому Президенту за те, що він залишився з нами на місці завдяки йому в нас є бойовий дух, у нас є наша держава».

 
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV