У компанії з швидкої доставки Glovo в Україні новий керівник

image
7 Листопада 2022, 18:27
Поділитися:

7 листопада 2022 г. 18:22

У компанії із сервісу доставки Glovo в Україні відбулися кадрові зміни. З листопада у компанії новий керівник – Марина Павлюк.

Про це KВ повідомили в пресофісі компанії Glovo в Україні.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як повідомляється, в компанії відбулися зміни в керівництві. Зокрема, з листопада на посаду генеральної директорки компанії Glovo в Україні була призначена Марина Павлюк.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Марина відповідатиме за бізнес-результати, продовження відновлення роботи сервісу на деокупованих територіях, запуск і розвиток нових напрямків бізнесу, управління командою”, – зауважили в офісі Glovo.

Відомо, що Марина Павлюк приєдналася до Glovo у 2018 році та була з-поміж перших співробітників, що запускали цей бізнес в Україні. Так, упродовж 2018-2020 років вона керувала розробкою та імплементацією маркетингової стратегії, удосконаленням користувацького досвіду (UX).

Крім того, відповідала за позиціонування іспанського бренду Glovo в Україні, а також за співпрацю з брендами та комунікаційну стратегію. А з 2020 року була відповідальною за ці напрями у регіоні Східної Європи та Центральної Азії – Казахстані, Киргизстані, Грузії, Вірменії. І, зокрема, обіймала посаду директорки з маркетингу та розвитку компанії Glovo.

Щодо її досвіду роботи, то відомо, що свого часу Павлюк обіймала маркетингові посади у топ-компаніях сектору FMCG та має більше ніж десятирічний досвід роботи у цій сфері.

Варто додати, що зміни керівництва у компанії почали відбуватися ще з початку війни. До цього посаду керівника з березня 2022-го у Glovo в Україні обіймав Євген Тришин, а до нього сервіс доставки очолював Дмитро Расновський – виходець із Avon та LʼOréal, який керував українським офісом Glovo з моменту запуску у 2018 році. Расновський продовжив тоді займатися регіоном, у який крім України входили Казахстан, Киргизстан, Грузія та Вірменія, а управляв київським офісом саме керівник напрямку швидкої комерції компанії Тришин.

Нагадаємо, що мережа ресторанів McDonald’s з 27 вересня підключили до роботи ще 7 своїх закладів у Києві. Ресторани працюватимуть на доставку страв.

Читайте: У Києві знов відкриється McDonald’s, спершу ресторани працюватимуть на доставку через Glovo

Фото: Glovo в Україні

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона