У КМДА запевнюють, що батьки самі обиратимуть будь-яку форму навчання дитини: офлайн, онлайн чи індивідуальну

image
10 Серпня 2022, 14:30
Поділитися:

10 серпня 2022 г. 14:27

Директорка Департаменту освіти і науки Київської міськдержадміністрації (КМДА) Олена Фіданян повідомила, що цьогоріч батьки зможуть самі обрати для своїх дітей будь-яку форму навчання у закладах освіти і за потреби змінити форму навчання протягом навчального року.

Про це KВ дізналася з повідомлення пресслужби КМДА.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як повідомили у КМДА, у столиці проінспектували заклади освіти в рамках підготовки до нового навчального року. До складу інспекції увійшли представники Міністерства освіти і науки, Департаменту освіти і науки КМДА, районних державних в місті Києві адміністрацій.

“Цьогоріч 1252 освітні установи готуються до нового навчального року в умовах воєнного стану. Загальна кількість міських програм, які планувалось фінансувати, було скорочено вдвічі. У той же час, збережено в повному обсязі всі програми, які направлені на безпеку дітей та викладачів, у тому числі облаштування укриттів та забезпечення пожежної безпеки. На сьогодні роботи за цими програмами тривають і будуть завершені вчасно. До початку навчального року мають бути підготовлені абсолютно всі освітні установи”, – заявиладиректорка Департаменту освіти і науки КМДАОлена Фіданян.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Директорка Департаменту наголосила, що всі батьки зможуть самі обрати для своїх дітей будь-яку форму навчання у закладах освіти і за потреби змінити форму навчання протягом навчального року.

“У жодному разі примушення до тої чи іншої форми навчання в столиці не буде, і батьки обиратимуть самі будь-яку форму навчання: офлайн, онлайн чи індивідуальну. Не буде і єдиного шаблону для всіх шкіл столиці, кожна буде приймати те чи інше рішення, спираючись на множину факторів. На сьогодні більшість шкіл знаходиться в процесі обрання формату навчання в новому навчальному році, і ми очікуємо на їхні рішення протягом 10 днів”, – підкреслила Олена Фіданян.

Вона також нагадала, що навантаження на столичні заклади освіти не зменшиться навіть через те, що майже 20 відсотків столичних школярів перебуває за кордоном. Частина з них стане учасниками освітнього процесу дистанційно. Окрім того, додатково київські школи приймуть дітей вимушених переселенців.

Нагадаємо, у закладах освіти проводили опитування батьків школярів стосовно режиму навчання. Як заявили у КМДА, відповідно до попередніх даних опитування, майже 70 відсотків обрали для дітей очну форму навчання з 1 вересня.

Читайте: У Києві майже 70 відсотків батьків бажають обрати для своїх дітей очний режим навчання з 1 вересня

Фото: dityvmisti.ua

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона