У КМДА спростували інформацію про будівництво сміттєспалювального заводу на Троєщині
image
12 Червня 2019, 11:56
Поділитися:

Міська влада звернулася до представників ЗМІ із проханням не поширювати інформацію про будівництво сміттєспалювального заводу на Троєщині. Ця інформація не відповідає дійсності.

Про це повідомляється на Офіційному порталі Києва.

У повідомленні йдеться, Київ готує власний регіональний план управління відходами, що стане комплементарним Національній стратегії поводження з відходами. Столиця планує збудувати сміттєпереробний комплекс, що матиме загальну потужність переробки 700 тис. тонн на рік і включатиме етап сортування.

Як заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, відібрані потенційні земельні ділянки для розміщення заводу механіко-біологічної обробки і розпочато проектування. Однак території біля ТЕЦ-6, що знаходиться на Троєщині, серед відібраних ділянок – немає.

Також у КМДА зазначили, що Київ має чіткі плани поступового відходу від технології захоронення, як від застарілої та екологічно небезпечної методики.

Читайте також: Міська влада зустрілася з активістами та обговорила ситуацію щодо кінотеатру «Київ»

Читайте також: У Києві на нерегульованих переходах встановлять муляжі школярів

Джерело: Новини — Київ TV — Київ TV

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА