У KAN розповіли про хід будівництва дев’ятої черги ЖК “Файна Таун”

image
27 Жовтня 2023, 17:19
Поділитися:

27 жовтня 2023 г. 17:05

Компанія KAN випустила черговий ролик “Будівельної кухні”, присвячений будівництву ЖК “Файна Таун”. У новому випуску показали, на якій стадії виконання робіт перебуває дев’ята черга будівництва живого кварталу, про сучасний концепт озеленення та освітній проєкт “Архітектурно-інженерний колегіум А+”.

Про це KВ дізналася з повідомлення пабліку KAN Development у Facebook.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Незважаючи на повномасштабне вторгнення в країну, компанія KAN Development продовжує виконувати свої зобов’язання перед інвесторами. Усі роботи проводять, не відходячи від плану”, – йдеться в сюжеті.

Зокрема, у випуску зупинились на ході будівництва 34 35 та 36 будинків.

“Фасадні роботи майже завершені, на 90% готові внутрішні інженерні мережі та благоустрій території, на 80% готове оздоблення місць загального користування. Зараз ведуться роботи з огородження балконів та терас, а також з озеленення території виконані на 75%”, – розповіли про стадії виконання робіт у випуску.

І зауважили, що в планах на жовтень-листопад повністю закінчити благоустрій та внутрішні інженерні мережі, висадити дерева та кущі, а також повністю оздобити місця загального користування.

“На весну 2024 року планується висадка трави для лугу – це новий вид озеленення у “Файні”, який стане фішкою цієї черги”, – додали у сюжеті.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Також у випуску розповіли про хід будівництва 37 будинку, де кладка та покрівля готові вже на 90%, а завершення робіт планується вже у жовтні-листопаді.

“Монтаж вікон завершено на 80%, на 50% готова стяжка. Почалися роботи з облаштування фасаду, наразі готовність 20%. Оздоблення та внутрішні мережі готові на 15%”, – йдеться у відео.

Зокрема, на території цього будмайданчику, у планах компанії на жовтень-листопад – приступити до влаштування плитки місць загального користування. А саме – прокласти внутрішні мережі водопроводу, опалення, каналізації та електрики по стояках, і виконати 35% від загального об’єму робіт. А також виконати влаштування утеплювача фасадів на 40%.

“У нас є ще один грандіозний план на вересень 2024 року – це здача в експлуатацію архітектурно-інженерного колегіуму А+. Це заклад освіти нового типу, який об’єднує дитячий садок, початкову, середню школу та профільний ліцей під одним дахом. Спеціалізація колегіуму полягає у поєднанні архітектурного та художнього профілю для дітей віком від 6 до 18 років”, – резюмували у випуску.

Нагадаємо, що столична девелоперська компанія KAN продовжує розвивати інфраструктуру та удосконалювати проєкти для мешканців ЖК “Файна Таун”. Новий проєкт – Архітектурно-інженерний колегіум А+ вже у наступному році стане сучасним простором з найновішими навчальними студіями, спортивними аренами та медіазонами.

Читайте: У ЖК “Файна Таун” будується найбільший у столиці навчальний заклад, – KAN

Фото: Facebook

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона