У грудні в Ірпінській центральній лікарні запрацює томограф
16 Листопада 2021, 16:28
Поділитися:

У грудні в стінах Ірпінської центральної міської лікарні запрацює сучасний комп’ютерний томограф (КТ) компанії Philips.
Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин
За його словами, апарат було закуплено спільно з інвестором, якого залучила Інвестиційна рада Ірпеня, адже самостійно придбати його вартістю понад 20 мільйонів гривень для лікарні непосильно.

Міський голова також зазначив, що діагностика для пацієнтів стаціонару буде безкоштовною. «Всі ж інші мешканці регіону зможуть проходити обстеження за ринковими цінами і для цього їм не потрібно буде їздити до Києва. Дякую директору КНП «Ірпінська центральна міська лікарня» Антону Довгополу за велику проведену роботу із забезпечення наших медзакладів потрібним обладнанням»,- підсумував Маркушин.
До слова, томографможна застосовувати для діагностування будь-якого виду онкопухлин, а також він робить чіткі знімки самих кісток, великих кровоносних судин, м’язів та нервів.
Джерело: 04597.com.ua

Джерело: Новини Ірпеня – головні і актуальні Ірпіньські
новини сьогодні на 04597.com.ua

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА