У Гостомелі працює штаб із розслідування воєнних злочинів
![У Гостомелі працює штаб із розслідування воєнних злочинів У Гостомелі працює штаб із розслідування воєнних злочинів](https://cdn.mykyivregion.com.ua/uploads/img/1NhTlhWggX9kGc82Zu8uYW0VINSEfLjHUhLQAOsm.jpg)
Фото з місця події
У Гостомельському будинку культури «4 леви» продовжує свою роботу штаб з розслідування воєнних злочинів, учинених в умовах збройного конфлікту на території Гостомельської громади
Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” із покликанням на допис телеграм-каналу Гостомельської селищної військової адміністрації.
Штаб документує всі злочини, аби кожен окупант поніс заслужену відповідальність. У майбутньому докази будуть фундаментом підтримання обвинувачення у міжнародних судах.
Якщо ви стали свідками, потерпілими або вам відома інформація стосовно вчинення воєнних злочинів у результаті збройної агресії окупантів на території Гостомельської ОТГ, звертайтеся:
- до постійно діючого штабу з розслідування злочинів, що розташований у будинку культури «4 леви»;
- за телефоном +38 063 878 68 22.
Нагадаємо, що Гостомельська громада отримала благодійну допомогу.
Читати “Моя Київщина” у Telegram
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)