У Гостомельській громаді відкрили поліцейську станцію

У Гостомельській громаді відкрили поліцейську станцію
3 Лютого 2024, 17:02
Поділитися:

3 лютого 2024 г. 17:01

На Київщині 2 лютого запрацювала поліцейська станція в Горенці. Це вже 14-та станція на території Бучанського району. Поліцейський офіцер громади буде нести службу в Гостомелі та селах Горенка і Мощун.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні ГУ Нацполіції в Київській області.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Безпечне середовище: у Гостомельській територіальній громаді відкрили поліцейську станцію. 2 лютого, запрацювала поліцейська станція в Горенці. Це вже 14-та станція на території Бучанського району”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Поліцейський офіцер громади Артем Ситник отримав помпову рушницю та ключі від службового авто.

Зазначається, що офіцер обслуговуватиме територію селища Гостомель, а також сіл Горенка та Мощун. Станція знаходиться за адресою: Горенка, вул. Івана Франка, 125

У відкритті станції взяли участь заступник начальника Головного управління Національної поліції в Київській області Максим Очеретяний, керівництво Бучанського управління поліції Київщини, очільник селищної військової адміністрації та представники громади.

Нагадаємо, восени 2023 року у Петрівській громаді на Київщині запрацювала друга поліцейська станція. Поліцейський офіцер громади оберігатиме та захищатиме спокій мешканців села Нові Петрівці. А у Броварах розпочала роботу перша поліцейська станція, на якій працюватимуть одразу два офіцери громади. Загалом на території Броварського району у рамках реалізації проєкту “Поліцейський офіцер громади” вже діють 15 станцій. Крім того, у школах Київщини запроваджується проєкт “Офіцер служби освітньої безпеки” що є першим кроком у напрямку до забезпечення безпеки школярів.

Читайте: На Київщині у школах розпочали навчання перші офіцери служби освітньої безпеки

Фото: ГУ Нацполіції в Київській області

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона