У Гоголівському ліцеї на Броварщині відкрили новозбудоване укриття (фото)

У Гоголівському ліцеї на Броварщині відкрили новозбудоване укриття (фото)
6 Лютого 2024, 17:36
Поділитися:

6 лютого 2024 г. 17:25

Укриття для Гоголівського ліцею, що у Броварському районі Київщини збудували менше ніж за півроку. Загальна площа укриття понад 860 квадратних метрів. Укриття збудовано з урахуванням інклюзивної доступності. Торік через відсутність укриття ліцей працював дистанційно.

Про це KВ стало відомо з повідомлення начальника Київської обласної військової адміністрації (КОВА) Руслана Кравченка на сторінці в соцмережі Facebook.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“В ліцеї навчається понад 600 учнів. Однак через відсутність укриття торік ліцей працював дистанційно. Нещодавно діти нарешті змогли повернутися за шкільні парти. В закладі облаштували сучасне протирадіаційне укриття. Збудували досить швидко – менше, ніж за півроку”, – розповів Руслан Кравченко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Загальна площа укриття подвійного призначення понад 860 м2.

Тут зможуть комфортно розміститися понад 700 осіб. Укриття облаштоване всім необхідним – є ліжка, каремати, лави. Встановлена сучасна вентиляційна та протипожежна система, є запаси води та ліків, система оповіщення.

Укриття збудоване з урахуванням інклюзивної доступності.

Як зазначив очільник КОВА, Гоголівський ліцей – опорний заклад освіти, тому під час повітряних тривог в укритті будуть діти не лише з Гоголева, а й учні старших класів із сусідніх навчальних закладів, що були оптимізовані. Сховище, за потреби, буде доступним для мешканців села.

Читайте: На Київщині відновили майже 17 тисяч об’єктів, пошкоджених внаслідок бойових дій

Фото: Руслан Кравченко в Facebook

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона