У Глибокому зафіксували випадок захворювання на сказ

image
24 Травня 2024, 23:49
Поділитися:

У зв’язку з випадком захворювання на сказ тварин у с. Глибоке Бориспільського району вводяться карантинні обмеження на території с. Глибоке з прилеглими до нього угіддями, пасовищами, польовими і лісовими масивами в радіусі 10 км. Про це повідомила Держпродспоживслужба м. Бориспіль з посиланням на рішення державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому комітеті Бориспільської міської ради.

З метою недопущення поширення захворювання, фахівцями ветеринарної медицини будуть проводитись щеплення домашніх тварин проти сказу.

Власникам домашніх тварин рекомендується вакцинувати своїх домашніх улюбленців, а у випадку укусу свійських тварин дикими хижаками, бродячими чи здичавілими собаками або котами, а також при підозрі на захворювання тварин сказом негайно повідомляти ветеринарного спеціаліста або звертатися до органів місцевого самоврядування.

Щепити домашню тварину від сказу можна у Бориспільській районній державній лікарні ветеринарної медицини за адресою: вул. Польова, 26, м. Бориспіль.

Телефон для довідок 045 95 6 64 49.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама