У галереї мистецтв на Троєщині презентували «Пори року»
image
17 Жовтня 2020, 09:22
Поділитися:

Учора в муніципальній галереї мистецтв відкрилася виставка живопису «Пори року» Юрія Базавлука, художника з древнього, оповитого легендами міста Путивля.

Звісно, образи цього краю домінують в експозиції, але і кияни побачать своє місто, його історичні пам’ятки, відтворені вправним пензлем митця. Це не випадково – Юрій Базавлук, багато років жив і працював у Києві, освоював ази мистецтва художника в студії під керівництвом В. Забашти.

Митець інколи нагадує, що диплома професійного художника в нього немає. Але роботи професійні, майстерні, без жодної краплини аматорства. 

– Він є членом Національна Спілка Художників України абсолютно заслужено, – вважають в галереї. –  Кожна робота Юрія Базавлука сповнена емоцій, випромінює енергію. Композиція, відчуття кольору безпомилкові. Без сумніву, навіть в паризькому музеї д’Орсе полотна нашого митця викликали б таке ж захоплення, як і роботи класиків імпресіонізму.

Виставка триватиме до 6 листопада.
Адреса: вул. Теодора Драйзера, 6
Вхід вільний

Марія Катаєва, фото Сергія Коміссарова

Важливі новини та перевірена інформація в Telegram і Facebook.

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА