У Франції бучанським школярам та студентам аплодували стоячи (ВІДЕО)
![У Франції бучанським школярам та студентам аплодували стоячи (ВІДЕО) У Франції бучанським школярам та студентам аплодували стоячи (ВІДЕО)](https://cdn.mykyivregion.com.ua/uploads/img/Tr9YTtyImVopJ5Ob2G6JOmRKIaIPbLdzPY8k964S.jpg)
Фото з місця події
Юні бучанці відвідали французький ліцей та отримали символічні медалі
Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” із покликанням на пресслужбу Бучанської міської ради.
У французькому Дюнкерку зустріли 20 старшокласників та студентів з Бучі, куди вони вирушили 29 січня. Завдяки французькій благодійній організації “Прихисток Європи” в рамках партнерства між містами діти відвідали ліцей імені Жана Бара. Там вони зустрілися із студентами програми Erasmus+ .
Юним бучанцям вдалося поспілкуватися з однолітками з Франції, Швеції, Італії, Ірландії, Польщі. Разом вони відвідали майстер-клас зі створення ігор зі сталого розвитку, за що отримали символічні медалі. Поїздка триватиме 11 днів.
Нагадаємо, що Бучанські дзюдоїсти здобули командну перемогу на міжнародних змаганнях на Кіпрі.
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)