У Фастові розпочала функціонувати дільниця з ямкового ремонту  доріг міста
image
15 Травня 2019, 19:19
Поділитися:

Про що було повідомлено на щотижневій апаратній нараді, яку проводив міський голова М. Нетяжук. Валерій Сидоренко, директор комунального підприємства «Фастів-благоустрій», доповів, що дільниця практично готова до роботи.   Закуплене все необхідне обладнання та техніка: вантажний автомобіль МАЗ, трактор МТЗ 80/2 з причепом, автонавантажувач Бобкет, фреза, пристрій для розсипання бітумної суміші, машина по закладання швів в асфальті, підписані договори на отримання асфальтобітуму та бітумної емульсії. Щоправда, гостро стоїть питання кадрового укомплектування-вакансії заповнено лише на 50%. Це при тому, що заробітна плата робітників передбачається престижна.

Проте за сприятливих погодних умов вже цього тижня дільниця розпочне ремонт доріг міста. А тим часом до сприяння вирішенню кадрової проблеми важливого для міста підприємства, за проханням міського голови, підключилась громадськість та комітети самоорганізації населення мікрорайонів.

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА