У Фастові на Київщині протягом тижня будуть обмежувати водопостачання вночі

image
1 Серпня 2022, 14:05
Поділитися:

1 серпня 2022 г. 14:04

У зв’язку із значним перевищенням денного споживання води над її видобутком у Фастові протягом тижня будуть обмежувати водопостачання вночі. Також можливі відключення води протягом дня по окремим районам міста.

Про це KВ дізналася з повідомлення пресслужби Фастівської міської ради.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як повідомили у Фастівській міськраді, за інформацією КП “Фастівводаканал”, в денний період використання води в місті перевищує видобуток на 30%. У зв’язку з цим та задля накопичення водних резервів для використання їх зранку та ввечері – протягом тижня з 23:00 до 05:00 у Фастові буде обмежено водопостачання.

Також, у разі спустошення резервуарів, можливі відключення води протягом дня по окремим мікрорайонам міста.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Згідно з повідомленням, сьогодні відключено водопостачання мікрорайонів Фастів-2 та Завокзалля та Казнівка. Орієнтовний час відновлення водопостачання – 17:00.

Нагадаємо, 28 липня відбулася нарада під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова щодо технічної та економічної готовності підприємств теплопостачання до опалювального періоду в Київській області. Голова Київської обласної військової адміністрації (КОВА) Олексій Кулеба прозвітував щодо стану підготовки до опалювального сезону у регіоні.

Читайте: Київська область готова до опалювального сезону на понад 60% – Олексій Кулеба

Фото: vechirniy.kyiv.ua

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона