У Фастівській ОТГ розповіли про підготовку до опалювального сезону
![У Фастівській ОТГ розповіли про підготовку до опалювального сезону У Фастівській ОТГ розповіли про підготовку до опалювального сезону](https://cdn.mykyivregion.com.ua/uploads/img/XA4KoZxgs9Kw17mmPri8JNILE5pwGKydWLntWKK2.jpg)
Фото з місця події
Станом на 1 серпня технічна готовність газових котелень Фастівської громади складає 80%
Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з покликанням на пресслужбу Фастівської міськради.
В.о. директора КП “Фастівтепломережа” Анатолій Бондарчук зазначив, що наявні у громаді котельні, які працюють на альтернативному паливі, готові в повному обсязі.
Зважаючи на можливі проблеми з газопостачанням, у громаді проводять роботи щодо реконструкції теплозабезпечення закладів освіти шляхом встановлення 19 модульних боксів з котлами на альтернативному виді палива (твердопаливні котли довготривалого горіння). З них дев’ять котелень обслуговуватимуть фастівські заклади соціально-гуманітарної сфери, 10 – заклади старостинських округів.
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)