У Фастівській громаді знову відбудеться відключення електроенергії

image
22 Жовтня 2022, 13:10
Поділитися:

22 жовтня 2022 г. 13:03

У Фастівській громаді очікується дводенне обмеження електропостачання. Світла не буде у 3 населених пунктах громади 24-25 жовтня.

Про це KВстало відомо з публікації Фастівської міської ради.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Ремонтні роботи проводяться з метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ “ДТЕК Київські регіональні електромережі””, – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Так, у понеділок, 24 жовтня, без світла залишаться деякі вулиці Фастова та Оленівки. У Фастові світло буде відсутнє по з 9:00 по 17:00 по таким вулицям: вул.Білоцерківська, вул.Івана Мазепи, вул.Толстого, вул.Садова. В Оленівці відключення пройде з 08:30 по 18:00 по таким вулицям: вул. Шевченка, вул. Бойцова, вул. Варвари Ханенко, вул. Соборна, вул. Святкова, пров.Фастівський, вул. Новоселів, вул. Шкільна, вул. Незалежна.

25 жовтня відключення зазнають деякі вулиці Мотовилівки з 8:30 по 18:00. Відключення пройде за такими адресами: вул.Стельмащука, вул.Коцюбинського, вул.Собківська, вул.Страшуківська.

Як раніше писала КВ, у Фастові попереджають про планове відключення електроенергії у цю суботу, 22 жовтня. Світла не буде по 6 вулицях міста.

Читайте: “Укренерго” запровадив відключення електроенергії у Київській області для уникнення аварій (графіки)

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона