У Фастівській громаді розпочалось громадське обговорення за перейменування села Гвардійське

image
11 Жовтня 2023, 19:23
Поділитися:

11 жовтня 2023 г. 19:23

У Фастівській громаді розпочалось громадське обговорення щодо перейменування села Гвардійське Фастівецького старостинського округу. Мешканці можуть надати свої пропозиції чи зауваження протягов найближчих 60 днів.

Про це KВ стало відомо з публікації Фастівської міської ради.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Так, існує 5 запропонованих назв: с.Шевченківське, с.Козацьке, с.Палієвське, с.Малофастівецьке або с.Переп’ятове.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Також, у цей самий час, триває обговорення перейменування вулиці Чехова у селі Мотовилівська Слобідка. Вулицю пропонують перейменувати на честь захисника України Мирослава Василюка. Пропозиції та зауваження можна відправляти на поштову адресу: пл.Соборна,1, м.Фастів, Київська область, 08500 та на електронну пошту [emailprotected].

Як раніше писала KВ, командування Повітряних сил Збройних сил України (ЗСУ) звернулося до мера Києва Віталія Кличка з проханням перейменувати Повітрофлотський проспект у Києві на проспект Повітряних сил. Раніше Київська міська рада провалила голосування перейменування Повітрофлотського проспекту на Повітрянофлотський, після чого, Кличко вніс проект рішення, яким пропонує перейменувати проспект на проспект Європейського Союзу.

Читайте: Військові звернулись до мера Києва з проханням перейменувати Повітрофлотський проспект на проспект Повітряних Сил

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона