У дворі Вишнівського ліцею збираються укласти бруківку на понад 2 млн гривень

image
8 Вересня 2023, 18:30
Поділитися:

8 вересня 2023 г. 18:26

Ліцей “Ідеал” у Вишневому (Бучанський район Київщини) провів тендер на облаштування пришкільної території: фірма-переможець торгів має виконати роботи до кінця року.

Про цеKВ дізналася з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно інформації в електронній системі, за “благоустрій внутрішньодворової території “Вишнівського ліцею “ІДЕАЛ” Вишневої міської ради Бучанського району Київської області” м. Вишневе вул. Машинобудівників, 3 за кодом ДК 021:2015-45450000-6 (Інші завершальні роботи)” замовник, ймовірно, заплатить 2 млн 309 тис. 901,23 гривню (при очікуваній вартості закупівлі у сумі 2 млн 333 тис. 245 гривень).

Наразі відбувається кваліфікація переможця. Ним, як виглядає, стане єдиний учасник відкритих торгів з особливостями – ТОВ “ТІМБУДСЕРВІС”, яке очікує на рішення замовника.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначимо, від 19 травня 2023 року відкриті торги на Prozorro знову проходять з аукціонами: набула чинності постанова Кабміну (№471) від 12 травня, яка повертає раніше тимчасово скасовані через тривалі брекаути трираундові аукціони в публічних закупівлях.

Тепер правила аукціонів будуть як і належить: кожен учасник має три кроки на пониження своєї ціни, а право останнього кроку отримує той, хто надав найнижчу ціну при подачі пропозиції. Водночас згадана постанова передбачає, що замовник може самостійно прийняти рішення про проведення відкритих торгів без аукціону – якщо надасть обґрунтування такого свого рішення.

Читайте: Завищення цін та небезпечні ліфти: Нацполіція розслідує “бюджетні розпили” на КП “Київбудреконструкція”

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона