У двох дитсадках Броварів з’являться нові повноцінні укриття

image
25 Жовтня 2023, 21:02
Поділитися:

У вівторок, 24 жовтня, виконком Броварської міськради ухвалив рішення про будівництво захисної споруди цивільного захисту на території двох міських дитсадків.

Мова йде про дитячі садки «Ромашка», що на вулиці Лагунової Марії, 3-А, та «Золота рибка» на бульварі Незалежності, 11-Б, пише «Трибуна-Бровари».

За словами працівників УБЖКГІТ, дитсадок «Ромашка» наразі не має підвального приміщення взагалі, але має підземну споруду, яка раніше використовувалася як погріб.

Тож після його ремонту і враховуючи невелику кількість дітей, що зараз відвідують садочок, із ситуації вийшли. Проте це вимушені міри, позаяк таке укриття може розмістити лише до 50 дітей.

У «Золотій рибці» є підвальне приміщення, яке наразі потребує ремонту несучих конструкцій, тож використовувати цей підвал як укриття вже не можна. Тому під час повітряних тривог діти ходять у сховище неподалік – у дитсадок «Оленка».

«Усі технічні умови укриття, його розмір, кількість посадкових місць, вартість, тощо, наразі невідомі, бо це нам повідомить проєктант. Є лише визначені дошкільні заклади та вимоги сьогодення, що спонукають до такого будівництва. Наповнюваність садочків відома, тож ми маємо наразі лише загальні вимоги до майбутнього проєкту укриття», – повідомили в управлінні БЖКГІТ.

Читайте також:

У Броварському районі поліція розслідує розкрадання 200 тисяч бюджетних коштів

У Броварській громаді діти з інвалідністю зможуть пройти реабілітацію державним коштом

Бровари передадуть 13 млн грн для допомоги ЗСУ

Джерело: Новини Броварів – головні і актуальні Броварські
новини сьогодні на 4594.com.ua