У Дарницькому районі столиці розпочали вертикальне озеленення фасадів будівель
27 Липня 2022, 13:07
Поділитися:

27 липня 2022 г. 12:55

У Києві у рамках еко-ініціативи “Місто живих стін” розпочали вертикальне озеленення фасадів будівель. Перші паростки винограду Вічі отримали у Дарніцькій райдержадміністрації (РДА).

Про це KВ дізналася з повідомлення пресслужби Київської міської ради.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно з повідомленням, Управління екології та природних ресурсів Київської міськдержадміністрації (КМДА), яке і започаткувало еко-ініціативу “Місто живих стін”, передало Дарницькому району 50 паростків винограду Вічі.

Еко-ініціативу розпочали з висадження паростків винограду Вічі біля будівлі Дарницької РДА.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як зазначають у Дарницькій РДА, до висадки винограду там підійшли креативно та з думкою про майбутню красу. Частину паростків передали Керуючій компанії Дарницького району та Управлінню освіти для того, щоб продовжити висадження паростків на території шкіл, садочків та комунальних будівель Дарницького району.

Нагадаємо, у Києві у сквері Солом’янського району по вулиці Мартиросяна з’явилась зелена скульптура у вигляді персонажа мультфільму. Для створення квіткника комунальниками були використані папоротник, колосняк, фалярис, живучка, седум, бадан, вівсяниця, хоста, еквілегія, ірис сибірський та кущі кизильника.

Читайте: Столичні комунальники створили у сквері Солом’янського району зелену скульптуру у вигляді персонажа мультфільму (фото)

Фото: пресслужба Київради.

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона