У Дарницькому районі Києва створюють мурал “Клич роду”
10 Липня 2022, 15:13
Поділитися:

10 липня 2022 г. 15:11

Художниці Яна Власенко-Бернацька та Юлія Абрамова в День Конституції України в Дарницькому районі Києва розпочали створювати мурал “Клич роду” і незабаром повинні закінчити свою роботу. Новий патріотичний мурал створюється по іллюстрації Юлії Абрамової до вистави “Летять журавлі” та буде протяжністю 25 метрів.

Про це KВ стало відомо з повідомлення Дарницької райдержадміністрації (РДА).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Журавель – один з символів України і любові до рідної землі. А ми, українці, всі є великою родиною нашої матері-Батьківщини. Родина до родини – то і є народ, то і є наша Україна. Людина до глибокої старості пов’язана з тією родиною, з якої вона вийшла, і все життя пов’язана із землею, де народилася і зросла. Куди б не закинула її доля, вона завжди подумки із своїм корінням. Нехай і ці птахи, намальовані в нашому улюбленому районі, принесуть теплу звістку про мир та перемогу у нашій країні і всі, хто вимушений був через війну покинути свої домівки – повернуться додому і до рідних”, – зазначено у повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Також у Дарницькій РДА розповіли, що протяжність муралу сягне 25 метрів. До його створення авторки цього чудового проєкту залучають волонтерів, мешканців району: дорослих і дітей, та усі бажаючих, хто вміє тримати пензлика в руках і хоче доторкнутися до процесу створення цього чудового, і наразі, дуже символічного арт-об’єкту.

Читайте: У Борисполі створили мурал із легендарним літаком АН-225 Мрія

Фото: Дарницька РДА

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона