У Чорнобильській зоні досі живуть люди, відірвані війною від цивілізації

image
19 Жовтня 2023, 13:33
Поділитися:

19 жовтня 2023 г. 13:27

У Чорнобильській зоні досі мешкає більше двадцяти родин, які не залишили ці місця навіть після повномасштабного вторгнення росії в Україну. Деякі з них – відірвані від цивілізації, адже зруйнована логістика. Цим людям допомагають вижити українські військові.

Про цеKВ дізналася з допису командувача Об’єднаних сил ЗСУ Сергія Наєва.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Чорнобильська зона. Тут мешкає понад двадцять родин, які залишились навіть після повномасштабного російського вторгнення.

Дві родини відірвані від цивілізації, тому що міст, який раніше з’єднував два береги річки зараз зруйнований, тож допомога може надаватися їм тільки військовослужбовцями у межах цивільно-військового співробітництва”, – каже Сергій Наєв.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Командувач Об’єднаних сил ЗСУ показав на відео у себе в Telegram, як живуть ці люди: “Сьогодні відвідав бабу Дуню та Івана Кузьмича. Послухав про їхні потреби – це заготівля дров, необхідні ліки та продуктами харчування. Вже частину роботи зроблено і ще допоможемо, щоб ми всі були повністю готовими до зими”.

Як інформувала KВ, у Чорнобильській зоні відчуження зведуть “вітровий” парк, який зможе забезпечити світлом майже тисячу домогосподарств. Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Німецька міжнародна компанія “NOTUS ENERGY”, Національна енергетична компанія “Укренерго”, а також Державне агентство України з управління зоною відчуження підписали меморандум про співпрацю над проектом будівництва такої електростанції. Таке використання території Зони відчуження, запевняють в уряді, принесе інвестиції та нові робочі місця.

Читайте: У Чорнобильській зоні побудують вітрову електростанцію коштом німців

Фото: скриншот відео

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона