У Бишівській громаді запрацював пересувний ЦНАП

image
24 Жовтня 2022, 14:13
Поділитися:

24 жовтня 2022 г. 14:07

У Бишівській громаді, що на Фастівщині, почав працювати мобільний Центр надання адміністративних послуг. Він переданий Курахівською міською радою Донецької області та був придбаний за фінансової підтримки Уряду Канади.

Про це, як передає KВ, повідомила пресслужба Департаменту економіки Київської ОВА.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Повідомляється, що у мобільному ЦНАПі передбачено облаштування чотирьох робочих місць, також за необхідності можна обладнати додаткове робоче місце.

“Для комфорту отримання послуг мобільний ЦНАП обладнаний гідравлічним підйомником для маломобільних груп населення, системою кондиціювання повітря, зоною очікування, туалетом. У робочому стані за допомогою гідравлічного обладнання внутрішній простір збільшується практично вдвічі. Автомобіль також укомплектований автономною системою електроживлення, тому зможе функціонувати незалежно від стаціонарних джерел. Мобільний ЦНАП, наданий Бишівській громаді – це новітня розробка від торгової марки Polycar”, – розповіли у пресслужбі.

До цього ЦНАП тимчасово розміщувався у приміщенні місцевої амбулаторії. Він обслуговує близько дев’яти тис.осіб.

У ЦНАПі надається 62 види адміністративних послуг, зокрема:

реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання;земельні питання;адміністративні послуги соціального характеру;реєстрація нерухомості, юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Як раніше повідомляла KВ, у Бородянці триває спорудження нового модульного Центру надання адміністративних послуг.

Читайте: У Бородянці триває спорудження нового модульного ЦНАПу

Нагадаємо, вимушено переселені особи з зони бойових дій у Студениківській громаді отримали гуманітарну допомогу. Всього допомогу отримали 197 людей.

Читайте: Експосадовця КМДА підозрюють в незаконному виведенні з держвласності майна на 300 млн гривень

Фото: КОВА

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона