У Бишівській громаді тепер працює пересувний ЦНАП

image
21 Жовтня 2022, 23:54
Поділитися:

Фото з місця подій

У Бишівській громаді, що у Фастівському районі, запрацював мобільний центр надання адміністративних послуг

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з покликанням на пресслужбу Київської ОВА.

Зазначимо, що ЦНАП переданий Курахівською міською радою Донецької області та був придбаний за фінансової підтримки Уряду Канади. 

У мобільному ЦНАПі передбачено облаштування чотирьох робочих місць, також за необхідності можна обладнати додаткове робоче місце. Для комфорту отримання послуг мобільний ЦНАП обладнаний гідравлічним підйомником для маломобільних груп населення, системою кондиціювання повітря, зоною очікування, туалетом. У робочому стані за допомогою гідравлічного обладнання внутрішній простір збільшується практично вдвічі. Автомобіль також укомплектований автономною системою електроживлення, тому зможе функціонувати незалежно від стаціонарних джерел.

До повномасштабного вторгнення російської федерації ЦНАП розміщувався у приміщенні Бишівського будинку культури. Воно було вщент зруйновано внаслідок ворожого авіаудару, обладнання знищено.

До цього часу ЦНАП був тимчасово розміщений у приміщенні місцевої амбулаторії. Він обслуговує близько 9 тисяч осіб. 

У ЦНАПі надається 62 види адміністративних послуг, зокрема:

  • реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання;
  • земельні питання;
  • адміністративні послуги соціального характеру;
  • реєстрація нерухомості, юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Нагадаємо, що 17 жовтня у селищі Борова Фастівської громади провели в останню путь мужнього захисника, 31-річного Володимира Овчаренка, який загинув у нерівному бою з ворогом 4 жовтня.Читати “Моя Київщина” у Facebook
Джерело