У Бучі пошкоджено 1148 об’єктів інфраструктури, – голова громади Федорук
29 Квітня 2022, 15:52
Поділитися:

29 квітня 2022 г. 14:34

У Бучанській громаді працює комісія з обстеження пошкоджених та зруйнованих об’єктів інфраструктури внаслідок бойових дій. Після первинного огляду виявили понад тисячу пошкоджених об’єктів. З них – 138 зруйновані повністю, решта – значною мірою або частково пошкоджені.

Про це KВ дізналася із повідомлення голови Бучанської міської ради Анатолія Федорука.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

За його словами, комісія, яка була сформована на підставі рішення виконкому ради ще 12 квітня, працює вже другий тиждень і здійснила перший етап обстеження. А саме – “візуальний” огляд будівель, що були пошкоджені.

“Маємо 1148 пошкоджених об’єктів. З них 138 зруйновані повністю, решта – значною мірою або частково пошкоджені. Зокрема: 130 – це багатоквартирні будинки; 974 – приватні будинки; 44 – об’єкти соціальної інфраструктури, тобо медзаклади, школи, садочки, та інші установи й організації”, – розповів Анатолій Федорук.

І зауважив, що для складання дефектних актів та кошторисних документів комісія залучає фахівців, що мають відповідну кваліфікацію та включені до Реєстру будівельної діяльності, а також фахівці інших кваліфікаційних рівнів та професій.

“Таким чином, нині в межах громади сформовано 7 робочих груп для детального обстеження об’єктів з незначними пошкодженнями. Завдання таких груп – обстежувати покрівлі, віконні та дверні отвори із подальшим складанням акту обстеження та дефектного акту”, – пише очільник.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зокрема ці групи вже проводять обстеження по населених пунктах громади. Так, чотири групи працюють у Бучі, дві – у Ворзелі, одна – в Луб‘янці. Щодня кількість таких експертних груп буде збільшуватися

Водночас від власників об’єктів нерухомого майна Бучанська міська рада очікує заповнення бланку заяви на обстеження ушкоджень майна.

У заяві обов’язково необхідно зазначити контактний номер телефона власника (уповноваженої особи), що спростить роботу робочої групи в частині безперешкодного доступу до об’єкту.

“Вказану заяву можна заповнити безпосередньо при обстеженні об’єкті в присутності робочої групи, в приміщенні ЦНАП Бучанської міської ради або зателефонувавши до нашого контакт-центру за тел: +380443345475 та +380675198923. Також отримати безкоштовну юридичну консультацію можна в приміщенні ЦНАПу міста Буча – в кабінеті “Паспортні послуги” стіл №15. Режим роботи: пн-сб з 10:00 до 17:00. Контактний номер телефону для юридичних запитань: +380733205658″, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, що прокурори Бучанської окружної прокуратури Київської області заочно повідомили про підозру 10 військовослужбовцям 64 окремої мотострілецької бригади сухопутних військ збройних сил рф у складі 35 загальновійськової армії. Ординці погрожували вбивством, катували, били цивільних та не гребували мародерством.

Читайте: На Київщині морг Бучі опублікував список загиблих для пошуку родичів та поховання тіл

Фото: Facebook

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона