У Бучі помітили російські маячки

image
24 Жовтня 2022, 16:58
Поділитися:

24 жовтня 2022 г. 16:44

Біля енергооб’єктів і адміністративних будівель почали помічати китайські модулі з GPS, які використовують росіяни для передачі координат. Жителів Бучі закликають одразу повідомляти про виявлення таких предметів.

Про це KВ стало відомо з публікації Добровольчого формування Бучанської міської територіальної громади №1 “Добровольці Бучі”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Окупаційні війська використовують китайські модулі з GPS для передачі координат на низьких частотах 433/470 МГц. По-перше, 433/470 дозволяє передавати дані на досить великі відстані, по-друге, 433/470 – це частоти, на яких працює більшість радіостанцій, тому в щільному ефірі засікти роботу маячка майже неможливо”, – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

У разі виявлення подібних предметів місцевих мешканців просять звертатись на цілодобову оперативну лінію за номером: +380960042188.

Як раніше писала KВ, у Київській області в суботу, 22 жовтня, виявили уламки збитої російської ракети. Бойовий заряд ворожого “подарунку” становить 400 кг. Ще одну збиту ракету окупантів довжиною понад 7 метрів та розмахом крил більш як 4 метри виявили біля одного з населених пунктів області.

Читайте: У двох районах Києва мешканці знайшли уламки збитих ворожих ракет та безпілотників

Фото: Добровольці Бучі

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона