У Бучі поховали 15 людей, тіла яких не вдалося ідентифікувати

У Бучі поховали 15 людей, тіла яких не вдалося ідентифікувати
9 Серпня 2022, 20:00
Поділитися:

Фото: Суспільне

У Бучі поховали 15 цивільних, тіла яких не вдалося ідентифікувати. Люди були закатовані та розстріляні. З них — 14 чоловіків та 1 жінка. 8 чоловіків знайшли в Мироцькому.

На всіх тілах є сліди тортур, поранення в голову і грудну клітину.

Про це повідомляє “Суспільне”.

За словами радниці міського голови Бучі Михайлини Скорик-Шкарівської, тіла досліджували в Бучанському морзі.

Спалена в машині жінка на Яблунській вулиці, є скелет чоловіка, який загинув в машині. З однієї могили ексгумували тіла трьох людей, одного впізнали, він з Бучі. З іншої могили, де 7 ексгумовано, також впізнали одного чоловіка з Бучі. Ми підозрюємо, що це тіла наших людей, яких захопили в Бучі, але закатували в Мироцькому. Відповідно, ми мусимо їх поховати, — зазначила вона і додала, що якщо родичі місяць не забирають тіло людини, місцева влада має його поховати.

Якщо ж знайдуться рідні загиблих, на могилі буде номерна табличка, за процедурою ДНК можна встановити спорідненість, з дозволу слідства можна або замінити табличку або перепоховати, як захочуть рідні. Наразі списки з не ідентифікованими тілами ще опрацьовують з моргами.

Раніше ми розповідали, що на Житомирській трасі в технічному колодязі знайшли тіло ще одного закатованого окупантами чоловіка.

Слідкуйте за оперативними новинами на нашому Telegram-каналі. Тільки перевірена інформація

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua