У Бучі на Київщині звели новий корпус екстреної допомоги, – Руслан Кравченко (фото)

У Бучі на Київщині звели новий корпус екстреної допомоги, – Руслан Кравченко (фото)
24 Жовтня 2023, 10:24
Поділитися:

24 жовтня 2023 г. 10:24

Вчора, 23 жовтня, завдяки Угорській екуменічній службі в Бучі ввели в експлуатацію сучасний та комфортний побутовий модульний корпус екстреної допомоги. Новий корпус зведений на вулиці Яблунській поруч зі старою будівлею “швидкої”.

Про це, як передаєKВ, йдеться вповідомленніначальника Київської обласної військової адміністрації (КОВА) Руслана Кравченка.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Від мешканців Київщини подякував за таку допомогу керівнику Угорської екуменічної служби Ласлу Легелу. Приміщення, де медики працювали до цього, – у критичному стані. У новому приміщенні є всі умови для комфортної роботи та перепочинку”, – написав Руслан Кравченко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Бучанська підстанція обслуговує всіх мешканців району. Загалом тут працюють понад 80 осіб – це 7 бригад “швидкої”. За одну зміну одна бригада має щонайменше 12-15 викликів.

“Медики зізнаються, що іноді на базу протягом зміни навіть не заїжджають. Але радіють, що мають нарешті комфортну будівлю. Мешканці Київщини повинні мати доступні та якісні медичні послуги. А ті, хто рятують життя людей 24/7, повинні мати гідні умови праці та заробітну плату”, – написав Руслан Кравченко.

Начальник КОВА висловив вдячність міжнародним партнерам, які допомагають відроджувати Київщину.

Читайте:РусланКравченков Ірпені перевірив процес відбудови приватного сектору (фото)

Фото: Руслана Кравченка

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона