У Бучанській громаді почали перше нове будівництво після деокупації
![У Бучанській громаді почали перше нове будівництво після деокупації У Бучанській громаді почали перше нове будівництво після деокупації](https://cdn.mykyivregion.com.ua/uploads/img/A6MQDqE8V0U4U2iSMX12nAavkFZugyiqDOm4Mzgb.jpg)
Модель нової будівлі
У Синяківському старостаті почали перше нове будівництво після звільнення Бучанської громади від окупантів
Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з покликанням на допис мера Бучі.
Завдяки підтримці Угорщини будівельники вже залили фундамент нової сучасної адмінбудівлі для Синяківсього старостату. Це офісне приміщення поєднає в собі ЦНАП, амбулаторію та поштове відділення.
Влада громади розраховує, що саме тут всі базові послуги отримуватимуть майже 1700 мешканців старостату, що об’єднує чотири села: Синяк, Вороньківку, Раківку і Червоне.
Завдяки угорському уряду та підписаному в червні Меморандуму про співпрацю між Угорською екуменічною службою допомоги, Бучанською громадою та Київською обласною військовою адміністрацією будівництво планують завершити вже цього року.
Нагадаємо, що місто-побратим Ірпеня в Португалії передає 500 тис. євро на відновлення та завершення будівництва нового дитсадка “Віночок“.
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)