У Борисполі створюється ветеранський центр

У Борисполі створюється ветеранський центр
26 Жовтня 2023, 13:11
Поділитися:

З 1 січня наступного року управління соціальної політики та охорони здоров’я Бориспільської міської ради отримає нову назву — управління ветеранської, соціальної політики та охорони здоров’я Бориспільської міської ради. Таке рішення було прийняте на сесійному засіданні 12 жовтня 2023 року. Це рішення прокоментував «Вістям» заступник Бориспільського міського голови Євгеній Грона, який опікується питаннями соціальної політики. Він повідомив, що перейменування здійснене на доручення Київської обласної державної адміністрації, оскільки потрібно було визначити напрямки діяльності управління соцзахисту саме в частині ветеранської політики.

У рішенні сесії, окрім зміни назви, затверджено нове Положення про управління ветеранської, соціальної політики та охорони здоров’я Бориспільської міської ради, а також затверджено організаційну структуру та штатну чисельність управління з урахуванням нових завдань. Нове положення та новий штатний розпис почнуть діяти з 01 січня 2024 року.

«Ми створюємо окремий відділ, який займатиметься суто військовослужбовцями і всіма, хто з ними пов’язаний. На вулиці Головатого, 15, на площі, яка вивільнилася після ущільнення комунальної аптеки, діятиме Ветеранський центр. Це буде комплексна структура, яка займатиметься суто військовими. Ветеранський центр обслуговуватиме всіх військовослужбовців, членів родин загиблих, членів родин безвісти зниклих. Там можна буде отримати консультацію, оформити всю необхідну документацію, не витрачаючи час і сили на відвідування різних установ і управлінь міста. Отримання посвідчень члена родини загиблого, допомога у оформленні усіх виплат — від держави, від міської ради, від військової частини, усе це можна буде отримати в одному місці», — зазначив Євгеній Грона.

В управлінні працюватиме 65 осіб у 8 відділах: інформаційних технологій (3 одиниці персоналу), правового забезпечення, управління персоналом та з питань праці (7 одиниць), фінансово-економічний відділ (7 одиниць), координації, оцінки та моніторингу надання соціальних послуг (12 одиниць), охорони здоров’я (4 одиниці), пільгових виплат (5 одиниць), комунікацій та роботи з ВПО (11 одиниць), підтримки військовослужбовців, ветеранів та членів їх родин (12 одиниць). Крім того, апарат управління (начальник і заступник), завгосподарством (1), прибиральник (1).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама