У Білоцерківській школі №18 за 21 млн гривень побудують їдальню
27 Жовтня 2021, 17:11
Поділитися:

27 октября 2021 г. 17:01

У білоцерківській школі № 18 по вул. Шевченка, 33 до кінця 2022 року повинні побудувати їдальню. Роботи на замовлення міської влади за 21,24 млн гривень буде виконувати ТОВ “Білоцерківрозоптторг”.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 23 жовтня 2021 року управління капітального будівництва Білоцерківської міської ради уклало з ТОВ “Білоцерківрозоптторг” (*) договір на будівництво їдальні Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 по вул. Шевченка, 33. Ціна договору – 21,24 млн гривень.

Конкуренцію ТОВ “Білоцерківрозоптторг” у тендері склали ТОВ “Віалок Білд” та ТОВ “Еко Л”, пропозиції яких були вигіднішими по ціні, але їх відхилили через невідповідність тендерним вимогам.

До кінця грудня 2022 року “Білоцерківрозоптторг” повинно виконати підготовчі та загальнобудівельні роботи, облаштувати системи каналізації, водопостачання, вентиляції, електроосвітлення, пожежної сигналізації, встановити технологічне обладнання та блискавкозахист, облаштувати дощову каналізацію, перекласти існуючі тепломережі, провести благоустрій території та встановити огорожу.

в Телеграм

За адресою вул. Шевченка, 33 навчальний заклад з’явився у 1898 році – це було двокласне сільське училище. У 1910 році воно було реорганізоване у народну трудову школу №4, яка була ліквідована у 1966 році після побудови приміщення середньої школи №18. У 2012 році середню школу №18 було перейменовано на Білоцерківську загальноосвітню школу І-III ступенів № 18.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Білоцерківрозоптторг” зареєстровано в 2002 році у Білій Церкві. Засновник і директор – Іван Павленко.

За даними Clarity Project, ТОВ “Білоцерківрозоптторг” у результаті участі в публічних закупках отримало 219 підрядів на 267,33 млн гривень (з урахуванням нинішнього договору). Серед найбільших замовників – управління капітального будівництва Білоцерківської міської ради, з яким було укладено 28 договорів на 49,03 млн гривень. Зокрема, у 2021 році ТОВ “Білоцерківрозоптторг” замовляли проведення капремонту покрівлі будівлі Білоцерківської гімназії №2 по вул. Гетьманська, 25, реконструкцію спорткомплексу дитячо-юнацької спортивної школи “Зміна” по вул. Академіка Вула, 7 та будівництво евакуаційного виходу будівлі Білоцерківської школи мистецтв №1 по бульв. Олександрійському, 7.

Читайте: У Білій Церкві проведуть реконструкцію вулиці Театральна

Управління капітального будівництва Білоцерківської міськради очолює Людмила Денисова. Міський голова Білої Церкви – Геннадій Дикий.

* ТОВ “Білоцерківрозоптторг” (Код ЄДРПОУ: 19426256)

Фото: readymap

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА