У Білій Церкві проведуть реконструкцію на вулиці Леваневського та Ярослава Мудрого
2 Вересня 2021, 16:24
Поділитися:

2 сентября 2021 г. 14:04

Міська влада Білої Церкви у серпні 2021 року замовила проведення реконструкції частини вулиці Леваневського та вулиці Ярослава Мудрого. Роботи будуть виконувати ТОВ “Інтерхолд-Груп” та ТОВ “Білоцерківрозоптторг”, яким сумарно повинні заплатити 33 млн гривень.

Як стало відомо KV з оголошень електронної системи публічних закупівель ProZorro, 27 та 30 серпня 2021 року Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міськради уклав 3 договори на проведення реконструкції частини вулиці Леваневського та вулиці Ярослава Мудрого в місті Біла Церква. Загальна ціна договорів склала 33,02 млн гривень.

Перший договір (ціна – 8,04 млн гривень) укладено з ТОВ “Інтерхолд-Груп” (*). Він передбачає реконструкцію частини вул. Леваневського в районі житлових будинків 36-48. Передбачається, що до кінця липня 2022 року на зазначеній ділянці будуть проведені демонтажні роботи, облаштовані оглядові колодязі та водовідведення, бортові камені та поребрики, дорожнє покриття, у тому числі на в`їздах у двори, тротуари, підвищені пішохідні переходи, паркувальні кармани та проведено озеленення території.

Другий договір (ціна – 10,35 млн гривень) укладено також з ТОВ “Інтерхолд-Груп”. Він передбачає проведення II черги реконструкції тротуарної частини вул. Леваневського в районі житлових будинків 55-59. Підрядник повинен до грудня 2021 року виконати роботи з реконструкції, облаштувати зовнішні мережі дощової каналізації, встановити вуличне освітлення і провести благоустрій території.

в Телеграм

Третій договір (ціна – 14,63 млн гривень) укладено з ТОВ “Білоцерківрозоптторг” (**). Він передбачає проведення реконструкції вул. Ярослава Мудрого. Підрядник до кінця грудня 2022 року повинен виконати демонтажні роботи, відремонтувати камеру газопровідної мережі, замінити бордюри, покриття тротуару, облаштувати велодоріжку, відремонтувати проїзну частину, встановити огородження, дощову каналізацію, зовнішнє освітлення та провести благоустрій території.

Крім цього Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міськради 11 серпня 2021 року оголосив тендер (очікувана вартість – 12,52 млн гривень) на проведення реконструкції вул. Театральна та 25 серпня 2021 року – тендер (очікувана вартість – 628,61 тис. гривень) на проведення реконструкції тротуарної частини вул. Леваневського в районі житлових будинків 55-59. Аукціон по тендеру на проведення реконструкції вул. Театральна відбувся 30 серпня 2021 року, найдешевша пропозиція була у ТОВ “Білоцерківрозоптторг”, але остаточного рішення тендерного комітету щодо переможця торгів на 2 вересня 2021 року немає. По реконструкції тротуарної частини вул. Леваневського проходить підготовка до підписання договору з ТОВ “Інтерхолд-Груп”.

Відмітимо, що у липні 2021 року Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міськради підписав тільки один договір на реконструкцію вулиць міста. Його було укладено 30 липня 2021 року з ТОВ “Інтерхолд-Груп”. По цьому договору підрядник за 1,96 млн гривень повинен до кінця червня 2022 року провести реконструкцію тротуарної частини по вул. Ярмаркова – вул. Шолом-Алейхема.

Читайте: У Білій Церкві за 2,5 млн гривень реконструюють площу по вулиці Героїв Небесної Сотні

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Інтерхолд-Груп” зареєстровано в 2018 році в Києві. Засновник і директор – Андрій Куліков. Згідно з даними Clarity Project, у результаті участі в публічних закупівлях ТОВ “Інтерхолд-Груп” уклало 47 договорів на 49,46 млн гривень.

ТОВ “Білоцерківрозоптторг” засновано в 2002 році. Засновник та директор – Іван Павленко. У результаті участі в публічних закупівлях ТОВ “Білоцерківрозоптторг” уклало 210 договорів на 224,04 млн гривень.

Департаментом житлово-комунального господарства Білоцерківської міськради керує Олег Савченко. Міський голова Білої Церкви – Геннадій Дикий.

* ТОВ “Інтерхолд-Груп” (Код ЄДРПОУ: 42654473)

** ТОВ “Білоцерківрозоптторг” (Код ЄДРПОУ: 19426256)

Фото: Економічна правда

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА