У 2021 році 95 талановитих учнів з Київщини будуть отримувати стипендію голови КОДА

image
30 Грудня 2020, 12:02
Поділитися:

Київщина дбає про виховання майбутньої творчої та інтелектуальної еліти. В області розроблено механізми морального і матеріального стимулювання талановитої та обдарованої учнівської молоді, одним з яких є призначення щомісячної стипендії голови Київської обласної державної адміністрації переможцям ІІІ (обласного) і ІV (заключного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів та              ІІІ (фінального) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Напередодні новорічно-різдвяних свят, 24 грудня, школярі Київщини отримали справжній подарунок від голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна. Він підписав розпорядження № 753, згідно з яким у наступному 2021 році стипендія голови КОДА буде виплачуватися 95-ти юним інтелектуалам області за перемогу в заключному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН та обласному етапі Всеукраїнських предметних олімпіад.

Вітаємо стипендіатів і бажаємо їм ще більш вагомих здобутків та перемог у новому році!Джерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація