Туризм від культури передадуть до відділу економіки
image
23 Травня 2019, 15:17
Поділитися:

Туризм від культури передадуть до відділу економіки
Автор Visnik, Опубліковано: Травень 23rd, 2019

.

На розгляд сесії Переяслав-Хмельницької міської ради (Київська область) було винесено питання про затвердження програми розвитку туризму в місті у продовж 2019-2020 років. Начальник міського відділу культури і туризму Антоніна Курченко, крім іншого, зазначила, що на відміну від культури до туристичної програми не закладаються кошти з бюджету. Хоча опосередковано все, що робиться у місті для покращення інфраструктури (ремонтування доріг, спорудження вбиральні у центральному парку, озеленення та багато іншого), звісно ж, сприяє розвиткові туризму.

За її словами, під час розгляду цієї програми на засіданні профільної депутатської комісії запитань чи зауважень не було. Між тим вона зазначила, що раніше голова Київської облдержадміністрації видав розпорядження про передачу галузі туризму з відділів культури і туризму до відділів економіки місцевих органів самоврядування на Київщині. Відповідне звернення вони вже подали міському голові. У зв’язку з цим учасники засідання запропонували перенести розгляд цього питання на наступну сесію. З тим, щоб про програму вже розповідали фахівці-економісти.

Джерело: Вісник Переяславщини

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА