Цими вихідними у Києві влаштують Фестиваль національностей
image
17 Вересня 2020, 13:40
Поділитися:

19-20 вересня в Гідропарку відбудеться фестиваль національностей «Київ: Етногенеза».

Столиця України, як і вся наша держава, є багатоетнічною, кожен шостий киянин належить до етнічних меншин. У Києві діє понад 90 національно-культурних громад, що репрезентують 30 етнічних груп, 12 центрів культур нацменшин.

Саме тому БФ «Інститут Громадської Дипломатії» за підтримки Департаменту суспільних комунікацій КМДА в рамках реалізації міського конкурсу «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада» влаштовують фестиваль національностей «Київ: Етногенеза».

На учасників і гостей чекатиме знайомство з різноманітною етнічною культурою міста, ярмарка етнічних сувенірів, Мото-фешн-показ етнічних колекцій українських дизайнерів, майстер-класи, фото-зони, дегустація національних страв та чудова атмосфера свята, спеціальним гостем якого буде Шоу вогню та спецефектів Burning Man Project Kyiv Fest.

В рамках Фесту відбудеться круглий стіл «Етнокультурне різноманіття Києва як ресурс ствердження привабливого іміджу України». На ньому представники влади та етнічних спільнот столиці, діячи культури, а також провідні журналісти обговорять питання розвитку міжетнічних суспільних комунікацій в столиці,  а саме: 

  • Перспективні проєкти соціально-культурного розвитку в інтересах етнічних спільнот Києва
  • Cпособи покращення суспільні комунікацій між етнічними громадами та розвитку етнічної багатовимірності міської культури
  • Роль комунікацій з державами походження етнічних спільнот у розвитку Київської громади, і як стимулювати такі комунікації?

Круглий стіл розпочнеться 19 вересня о 15:00. Вхід за попередньою реєстрацією.

Коли: 19-20 вересня урочисте відкриття в суботу о 14:00.
Де: Гідропарк, на локаціі біля ресторану «Шатро Султану»

Ольга Косова

Новини Києва – оперативно і лаконічно в Telegram!

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА