Цієї суботи в Ірпені відбудеться еко-турнір зі збирання сміття
8 Жовтня 2021, 09:45
Поділитися:

У цю суботу, 9 жовтня, в Ірпені відбудеться турнір зі збирання сміття «EcoShow».
«Наша планета – це наш дім, і всі ми – частинка живої природи, без якої нікому з нас не вижити. На сьогодні проблема екологічного стану довкілля надзвичайно важлива, і наша команда пропонує долучитись до грандіозного проекту “Eco Show”. Відчуйте неймовірні емоції, збираючи сміття на швидкість, змагаючись із іншою командою. Ваша участь надзвичайно важлива, адже завдяки вам на цьому турнірі буде зібрано в рази більше сміття!» – йдеться у дописі нафейсбук-сторінціМолодіжної ради.
За словами організаторів, еко-турнір  проходитиме з 10:00 до 13:00 на смузі між двома водоймами – озером Земснаряд і кар’єром.
Переможці отримають пам’ятні призи. Кількість учасників першого турніру обмежена. Для участі в акції потрібнозареєструватися.
Захід відбудеться за сприянняТовариства «Відважних».
Джерело: 04597.com.ua

Джерело: Новини Ірпеня – головні і актуальні Ірпіньські
новини сьогодні на 04597.com.ua

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА