Цього року Національний мультипредметний тест проводитимуть з 14 травня до 19 липня

image
26 Січня 2024, 11:26
Поділитися:

26 січня 2024 г. 11:26

Цього року вступники проходитимуть Націаональний мультипредметний тест (НМТ), який складається з іспитів з чотирьох предметів (три обов’язкові та один – на вибір). НМТ проводитимуть з 14 травня до 19 липня.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби Міністерства освіти та науки України.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як повідомляється, наказом МОН № 1581 від 29 грудня 2023 року передбачено проведення НМТ з 14 травня до 19 липня 2024 року.

Учасники складатимуть іспит із чотирьох предметів, з яких три визначено (українська мова, математика, історія України) та один — на вибір.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Обрати можна буде з таких предметів:

українська література
англійська мова

іспанська мова

німецька мова

французька мова

Вступники проходитимуть тест протягом одного дня в два етапи, кожен з яких триватиме по дві години. На першому етапі учасників тестуватимуть з української мови і математики, на другому — з історії України та вибіркового предмета. Між етапами передбачено перерву 20 хвилин.

Раніше KВ повідомляла, що Український центр оцінювання якості освіти відпрацював схему проведення національного мультипредметного тесту у 2024 році. Основним нововведенням НМТ-2024 є тестування з чотирьох предметів, три з яких – українська мова, історія України та математика – є обов’язковими. Право вибору ще одного предмета лишається за вступником.

Читайте: Міносвіти презентувало модель вступних випробувань для абітурієнтів 2024 року

Фото: suspilne

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона