Цього року на розвиток матеріально-технічної бази шкіл Київщини в обласному бюджету передбачено 36 млн грн
26 Травня 2021, 15:40
Поділитися:

26 мая 2021 г. 14:34

Цього року на розвиток матеріально-технічної бази шкіл Київщини в обласному бюджету передбачено 36 млн грн. Ці кошти спрямують на оновлення меблів і техніки. І частина освітніх закладів регіону перші поставки вже отримали.

Про це, як стало відомо KV, сьогодні, 26 травня, розповів очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

“Ми активно готуємось до нового навчального року. І за кошти обласного бюджету для закладів освіти розпочали закупівлю нового обладнання, яке дозволить зробити освітній процес сучасним та інтерактивним. Класи укомплектовуються сучасними меблями, зокрема одномісними регульованими партами і стільцями. Окрім цього, у кожному навчальному кабінеті встановлюється сучасний мультимедійний проєктор, маркерна дошка, ноутбук вчителя та 10 планшетів для учнів, а ще документ-камера й багатофункціональний пристрій”, – прокоментував Василь Володін.

в Телеграм

Наразі на Київщині нові комплекти меблів отримали 59 шкіл. Також в регіоні вже встигли придбати 46 комплектів комп’ютерної техніки та мультимедійного обладнання для закладів загальної середньої освіти.

Робота над формуванням сучасного освітнього простору в школах області триватиме все літо.

Читайте: У рамках “Великого будівництва” продовжать реконструкцію стадіону білоцерківської школи-інтернату

Фото: КОДА

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА