Триває набір до навчально-практичного курсу “Ефективна громада”
5 Квітня 2021, 00:43
Поділитися:У 2020 році громади отримали нові можливості для розвитку територій та зміни життя для кожного жителя. Але чи кожна громада зможе стати економічно спроможною? Чи забезпечить економічний розвиток та покращення якості життя на своїх територіях?

Про це йдеться в анонсі навчально-практичного курсу “Ефективна громада” від Київської школи державного управління ім. С. Нижного, передають Хроніки Обухова.

Наступні п’ять років стануть іспитом для кожної громади, її управлінської команди, депутатського корпусу, громадськості на спроможність до власного розвитку.

Якщо ви вболіваєте за економічний розвиток своєї громади і хочете підійти до цього професійно, готові вкладати в це свій час та ресурси, запрошуємо взяти участь у курсі “Ефективна громада”, йдеться у запрошенні.

На вас чекають:

  • 3 дні інтенсивного навчання та нетворкінгу в колі однодумців
  • цікаві спікери
  • спілкування з представниками влади, бізнесу – потенційними інвесторами у різних галузях

Курс буде цікавим для

  • голів громад та їх заступників,
  • депутатів місцевих рад,
  • представників активної громадськості, які розуміють роль місцевого розвитку у підвищенні спроможності своєї громади.

Детальніше ознайомитись з курсом та подати заявку на участь можна тут.

Телефон для довідок: +38 (093) 177-04-94

Source link

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА