Триває благодійний збір на реабілітацію для малюка з ДЦП Данила Каранди

Триває благодійний збір на реабілітацію для малюка з ДЦП Данила Каранди
5 Лютого 2024, 17:36
Поділитися:

5 лютого 2024 г. 17:05

Продовжується збір коштів на лікування п’ятирічного Данилка Каранди, він потребує допомоги небайдужих киян. Від народження йому поставили діагноз ДЦП і дитині потрібна постійна реабілітація.

Історію Данила KВ розповіли батьки, що роками борються за гідне життя для дитини.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Він народився раніше, ніж повинен був, вагою всього в 1260 грамів. Після першочергових медичних заходів і тижнів боротьби стало відомо, що Даня стикнувся з важким діагнозом – ДЦП.

“Він виявився бійцем. Перші тижні – це були тижні на виживання. Лікарі давали замало шансів на життя. Спочатку ШВЛ, потім – переливання крові, операція на маленьких оченятах… Наступним встановили діагноз ДЦП. Сьогодні життя Дані, вже протягом пʼяти років – це рутина, наповнена процедурами й терапіями. І короткими періодами, коли він може радіти життю, як звичайна маленька дитина. А зупинятися не можна, бо кожна зупинка – це крок назад”, – розповіли батьки Данила.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Забезпечити йому відповідну реабілітацію для сім’ї з кожним днем стає важче і важче. Робота медиків не безоплатна та є значною частиною витрат для сім’ї малюка.

Всіх, в кого є змога долучитись, просимо надсилати кошти на такі благодійні рахунки за реквізитами:

Ваш внесок допоможе маленькому Данилку одержати необхідну допомогу і шанс на щасливе життя.

Нагадаємо, Волинська 100 окрема бригада Сил територіальної оборони оголошує набір охочих служити в інформаційно-телекомунікаційному підрозділі. Перевага надається кваліфікованим ІТ-спеціалістам.

Читайте: Волинська 100 бригада ТрО показали ураження російського бліндажа у Серебрянському лісі (відео)

Фото: архів батьків Данила

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона