Трикотажній фабриці “Роза” виконком не погодив рекламу, бо труять містян ще більше | Трибуна

Трикотажній фабриці “Роза” виконком не погодив рекламу, бо труять містян ще більше | Трибуна
9 Липня 2024, 19:37
Поділитися:

Сьогодні виконком не надав дозвіл на розміщення зовнішньої реклами ПрАТ «Трикотажна фабрика «Роза». Фірма просила дозвіл розмістити лайтбокс на стіні будівлі по бульв. Незалежності, 23 до 1 березня 2026. Проте під час засідання виконкому міський голова повідомив, що останнім часом почастішали скарги від мешканців міста на шкідливі викиди і забруднення повітря підприємством.

Відтак виконком одноголосно ухвалив рішення відкласти питання надання дозволу на розміщення реклами на довивчення. Натомість вирішили запросити керівництво “Рози” на зустріч для обговорення ситуації.

Про чергову хвилю невдоволення серед містян діяльністю фабрики говорить і статистика скарг до кол-центру. У період із січня до квітня 2024 року щомісяця фіксували по 1 скарзі. У травні таких звернень було 4, у червні – 10. За перших 8 днів липня вже надійшло 4 скарги. Для порівняння: у червні 2023 р. було 7 скарг, у липні – лише 1, повідомила журналістам керівниця контакт-центру Яна Івасик.

Нагадаємо, вже 4 роки керівництво міста обіцяє вирішити питання зі шкідливими викидами та смородом, який докучає містянам від діяльності фабрики «Роза». Останнім часом викиди фіксуються переважно під час комендантської години – з 0-00 до 05-00 годин. І якщо в цей час у Броварах дозволяють видаляти дерева, то “зловити” порушників на гарячому чомусь ніяк не можуть, тож мешканцям залишається лише труїтись смердючим повітрям.

Також відомо, що у 2023 році щодо діяльності “Рози” відкрито кримінальну справу, але ніяких фактичних кроків правоохоронці не здійснили.

Нещодавно мешканці звернулися до місцевої прокуратури зі скаргою на бездіяльність поліції. Там запевнили, що за цією справою контроль поновлять. Чекаємо.

 

Читайте також:

Що робить трикотажна фабрика «Роза» для зменшення забруднення повітря

На трикотажній фабриці «Роза» планують модернізацію, щоб зменшити викиди

Кондиціонери: як обрати економний варіант

Безпечне використання генераторів: як уникнути пожеж та отруєнь чадним газом

Джерело: Трибуна – Бровари