ТРЦ Gulliver спільно з БФ “savED” збирають 1,5 млн гривень на тимчасову школу на Миколаївщині

image
29 Серпня 2023, 11:50
Поділитися:

29 серпня 2023 г. 11:45

Торгово-розважальний центр Gulliver (ТРЦ Gulliver) разом з Благодійним фондом “savED” планують зібрати 1,5 млн гривень на облаштування тимчасової школи у селі Червона Долина на Миколаївщині. В рамках проєкту на другому поверсі ТРЦ стартувала фотовиставка з історіями дітей та шкіл, що постраждали внаслідок повномасштабної війни. Вхід вільний.

Про це KВ повідомили в пресслужбі ТРЦ Gulliver.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Зазначається, що в рамках проєкту на другому поверсі ТРЦ стартувала фотовиставка з історіями дітей та шкіл, що постраждали внаслідок повномасштабної війни.

“Фотовиставка діятиме з 28 серпня до 24 вересня та стане частиною спільного фандрейзингу фонду savED та ТРЦ Gulliver на облаштування тимчасової школи у селі Червона Долина на Миколаївщині, де школа була повністю зруйнована російською ракетою ще навесні 2022 року. Благодійний фонд savED планує облаштувати тимчасову школу там у приміщенні вцілілого будинку культури. Разом з партнерами savED оголошуємо великий збір на відбудову школи у селищі Червона Долина, та закликаємо наших відвідувачів, друзів та партнерів долучатися”, – повідомили в пресслужбі ТРЦ

Долучитись до збору можна за посиланням.

Як розповіли організатори, на відкриття фотовиставки були запрошені учні шкіл Чернігова, Плоского, Бородянки та Катюжанки, “які попри жахи війни, обстріли та окупацію не втратили жаги до навчання та, більше того, активно відбудовують свої школи та громади”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Кирило з Катюжанки пережив окупацію села та, зокрема, своєї школи, де російські війська розмістили штаб керування наступом на столицю. Та не дивлячись ні на що вони разом із друзями організували STEM-лабораторію та на 3D принтерах друкують деталі для ЗСУ. А товариш Кирила Іван у тій же Катюжанській школі відбудовує актову залу та відновлює шкільний театр”, – розповіли в пресслужбі ТРЦ.

У селі Плоске на Київщині дівчини Каріна та Аміна на отриманий від БФ “savED” грант облаштувати у приміщенні старої шкільної бібліотеки, у вцілілій частині школи, учнівський коворкінг.

Також в пресслужбі ТРЦ зазначили, що в межах спільної кампанії ТРЦ Gulliver та фонд savED протягом місяця будуть проводити фандрейзингові та освітні заходи для дітей та їхніх батьків. Відвідувачів ТРЦ чекатимуть благодійні майстерки, спільночитання та лекції.

Читайте: В ТРЦ Gulliver презентували проєкт “Оберіг України”, амбасадором якої став чемпіон світу зі спортивної гімнастики Олег Верняєв

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона