Транспортні обмеження у Києві призвели до попиту і пропозиції на спеціальні квитки
5 Квітня 2021, 15:19
Поділитися:

2 квітня у Києві розпочалася видача спецпропусків на проїзд в громадському транспорті – і відразу ж в мережі почали з’являтися оголошення про їх продаж і купівлю.

Департамент транспортної інфраструктури КМДА звернувся до Головного управління Нацioнальної поліції через оголошення щодо продажу в мережі Інтернет спецквитків для проїзду у громадському транспорті.

Містоінформ дійсно вдалося знайти відповідні пропозиції у інтернеті, спецквитки пропонують по 100 гривень.

Одночасно, у мережі стали з’являтись і оголошення про купівлю спецпропусків. Декілька таких оголошень розміщено на сайті оголошень OLX. За ціну потенційні покупці обіцяють домовитись.

Нагадуємо, що спецквитки безкоштовно видаються тим організаціям, які забезпечують життєдіяльність країни та міста – це медичні працівники, правоохоронці,
працівники житлово-комунальної сфери, робітники супермаркетів та аптек, соціальні працівники тощо.

Джерело: МІСТОІНФОРМ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА