Товариство “ВІДВАЖНИХ” представило новий сайт компанії – Містоінформ

image
29 Квітня 2024, 12:52
Поділитися:

Група будівельних компаній Товариство “ВІДВАЖНИХ” запустила новий сайт за адресою www.brave.in.ua, на якому для зручності клієнтів з’явився фільтр для підбору наявної нерухомості та 3D-модель житлового комплексу “River Port”.

“Вперше сайт Товариства “ВІДВАЖНИХ” було презентовано у квітні 2020 року. Створення нового веб-ресурсу обумовлено потребами клієнтів у максимально зручному виборів нерухомості. Крім цього, вагомою складовою нового сайту є його сучасний дизайн. Наша команда йде “в ногу з часом” і постійно вдосконалює сервіс для зручності комунікації з інвесторами”, -повідомив СЕО Товариства “ВІДВАЖНИХ” Володимир Карплюк.

Починаючи з 2010 року, компанії, що стали основою для створення Товариства “ВІДВАЖНИХ» успішно збудувала 20 житлових комплексів, де наразі проживає понад 10 тисяч мешканців. До важливих проєктів компанії у сфері нерухомості входять: ЖК “Новатор”, “Варшавський Двір”, “Rich Town Буча”, “Буча Квартал”, “Центральний Буча”, “Парковий”, “Лісова Буча”, “Полтавський” та інші.

У 2021 році компанія здала в експлуатацію житловий комплекс “CENTRAL HOUSE” на 9 місяців раніше запланованого терміну та на 11 місяців раніше вручили ключі інвесторам від квартир у ЖК “Novator Irpin”. У 2022 році команда “ВІДВАЖНИХ” вже вручила ключі від ЖК “Burgundia”, розташованого в Ірпені. Наразі, Товариство «ВІДВАЖНИХ» активно будує житловий комплекс бізнес-класу “RIVER PORT” на березі Озера Мистецтв у Ірпені та веде активне спорудження пристоличного котеджного міста “О.Краса”.

Більше інформації та огляд доступно на новому сайті Товариства “ВІДВАЖНИХ”.

Джерело: Містоінформ