ТОВ «Планета тепла ЮА» в Броварах
image
9 Вересня 2020, 14:14
Поділитися:

Мрія про теплий і затишний заміський будинок може розбитися вщент, тільки-но власник стикається з проблемою неефективного і дорогого опалення, особливо в світлі неухильного зростання цін на енергоносії. Саме тому так важливо визначитися з типом опалення ще на етапі планування будівництва будинку, щоб в подальшому переробка опалювального контуру не принесла із собою зайві витрати.

Якщо ж система опалення «дісталася у спадок», і при цьому не має потрібної продуктивності, краще відразу ж продумати її модернізацію.

Прийняти виважене рішення не так-то просто. Серед величезної кількості технологій важливо віддати перевагу саме тій, яка буде повністю відповідати умовам експлуатації, наповнюючи будинок бажаним і при цьому недорогим теплом.

Розібратися у всіх тонкощах, обрати оптимальний для вас варіант та, власне, виконати монтаж системи опалення готові майстри ТОВ «Планета тепла ЮА» в Броварах. Високопрофесійні та досвідчені фахівці встановлять геліо-, фото-, електро-опалювальні системи, а також теплові лічильники, водо- та газопроводи.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевненим в якості та оперативності виконання робіт. Крім того, ми пропонуємо кращі ціни на ринку, враховуючи рівень підготовки наших працівників.

Звертайтеся, і ми зробимо вашу домівку теплою!

Телефон: (099)312-31-86

(093) 814 42 15 (Viber).

Ми у Facebook

Джерело: Новости Броварів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА