ТОВ «Орієнтир-Буделемент» можливе джерело неприємного сморіду в Броварах
image
12 Червня 2019, 13:52
Поділитися:

Головою комісії з екології, благоустрою архітектури, будівництва та комунального господарства Єжаковим О.М. в ніч на 12.06.2019 було здійснено виїзд до виробничих потужностей ТОВ «Орієнтир-Буделемент», яке знаходиться за адресою, бульв. Незалежності, 28-А.


За наслідками виїзду було встановлено, що навколо виробничих потужностей різко відчувається неприємний запах та неозброєним оком видно, що здійснюється регулярний (кожні 1,5 – 2 години) викид в атмосферу диму та або пари від якого і відчувається їдкий сморід.

  

Дана комісія наполегливо пропонує вжити заходів, щодо перевірки даної інформації шляхом створення комісії з числа представників виконкому, депутатів Броварської міської ради та представників громадськості та провести перевірку даних потужностей та про її результати повідомити комісію з екології, благоустрою архітектури, будівництва та комунального господарства.

Джерело: https://atbrovary.org RSS feed

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА